środa, 15 kwietnia 2015

KONKURS z grą Vendors - zgadnij tytuły gier!

Jak już zapowiadaliśmy, z okazji 250 polubień na naszym profilu na facebooku postanowiliśmy zorganizować dla was konkurs!

Zasady są bardzo proste: należy odgadnąć wszystkie tytuły (pełne!) gier planszowych, które są przedstawione na obrazkach poniżej i wysłać je na nasz adres e-mail plansznoobki@gmail.com wraz z tytułem maila „Konkurs”. Zwycięzcą zostanie osoba, która odgadnie wszystkie (lub najwięcej) tytułów – w razie kilku zgłoszeń z największą ilością poprawnych odpowiedzi zrobimy losowanie. Nagrodą w konkursie jest gra Vendors, której recenzja na blogu pojawi się już na dniach, więc zobaczycie o co warto walczyć! Na nadsyłanie odpowiedzi macie czas do 28 kwietnia, a wyniki postaramy się podać już następnego dnia. W treści maila oprócz odpowiedzi prosimy o imię i nazwisko lub Nick – po ogłoszeniu wyników będziemy czekać 3 dni na adres do wysyłki.
Uwaga: aby wasze zgłoszenie się liczyło, należy polubić nasz profil na facebooku.

Dodatkowo, wśród wszystkich biorących udział osób rozlosujemy grę niespodziankę – za dobre chęci i udział we wspólnej zabawie : )
A jeżeli będzie was naprawdę dużo, to postaramy się dołożyć coś jeszcze! Więc jeśli chcecie walczyć o więcej nagród, zapraszajcie znajomych.


Oto zdeformowane obrazki gier planszowych, których tytuły należy odgadnąć - nie musi być po kolei!Fundatorem gry Vendors jest firma TouK. Fundatorem gry niespodzianki jesteśmy my sami.

1 komentarz: